Kumar oyunları

Mr oyun

Blackjack
Kumarhaneye gerek duymayan, heryerde bir deste iskambil kağıdı ile oynanabilecek oyunlardan birisi olan Black Jack ( 21 oyunu, yirmibir oyunu) en kolay oynanan kumar oyunlarından bir tanesidir. Bu flaş oyundada para karlılığı 21 oynuyorsunuz. Sanal para karşılığı kumar oynamak isteyenler bu oyunu takip etsin.

Rulet

Rulet nasıl oynanır, ruletin kuralları nelerdir bilmek istiyorsanız bu online rulet oyunu ile sorularınıza cevap bulun. İnternette kumar oynamaktan korkmuyorsanız bu rulet oyunu ile kendinizi deneyin. Kumar oyunlarının tek adresi kumaroyunlari.com sizler için en iyi kumarhane oyunlarını hazırlıyor.

Klasik Rulet Oyunu.
Kumarhanelerin vazgeçilmez oyunlarından olan rulet oyunu pc oyun piyasasında da iddialı. Kumar oyunları siteleri sayesinde rulet masası na oturmayan genç kalmamış durumda. Gerçek bir rulet oyununa katılmadan önce bu sanal rulet oyunları ile kendinizi geliştirin.

Slot Makinesi
Slot makineleri en az parayla oynanabilen kumar oyunlarından birisi. Tabiki kazanma şansı ve miktarı da ona göre oluyor. Sadece kumarhanelerde oynanabilen oyunlardan birisi olan bu oyun için pc oyun sektöründe flaş oyunlar yapıldı. En iyi slot makinesi oyunu sizler için sitemizde.

Barbut
Barbut oynaması en zor olan kumar oyunlarındandır, kuralları çok karışıktır. Zar ile oynanan oyunlardan olan barbut tam olarak şans üzerine kurulu bir kumar oyunudur. Kazanma şansı en yüksek kumar oyunları arasında göstermek pek mümkün değildir.

Caribbean Poker Oyunu
Kült kumar oyunları arasında yer alan poker, çok farklı şekillerde oynanabiliyor. Klasik poker, amerikan poker, caribbean poker gibi bir çok farklı tarzda poker oyununa rastlamak mümkün. Bu oyunda da sanal para ile poker oynuyorsunuz. Texas Hold’em poker gibi kaliteli bir poker oyunu.

Bul Topu Al Parayı
Ters koyulmuş 3 bardak ve 1 top ile oynanan bu oyunda amaç topun hangi bardağın altında saklı olduğunu bulmaktır. Bu kumar oyununda oyunu yöneten kişinin elinin çabukluğu çok önemlidir. Kumar oynayan kişiye farkettirmeden topu bir bardağın altından diğer bardağın altına geçirebilmeli ve bunu yaparken çok hızlı olmalıdır. Hile yapma olasılığı en yüksek

Mr oyun